Raspored
Grupa A
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 21:00 | West Ham | - | FK Bačka Topola | 3 : 1 | |
21.09.23. | 21:00 | Olympiacos | - | Freiburg | 2 : 3 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 18:45 | Freiburg | - | West Ham | 1 : 2 | |
05.10.23. | 18:45 | FK Bačka Topola | - | Olympiacos | 2 : 2 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 18:45 | Olympiacos | - | West Ham | 2 : 1 | |
26.10.23. | 18:45 | FK Bačka Topola | - | Freiburg | 1 : 3 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 21:00 | West Ham | - | Olympiacos | 1 : 0 | |
09.11.23. | 21:00 | Freiburg | - | FK Bačka Topola | 5 : 0 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 18:45 | Freiburg | - | Olympiacos | 5 : 0 | |
30.11.23. | 18:45 | FK Bačka Topola | - | West Ham | 0 : 1 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 21:00 | West Ham | - | Freiburg | 2 : 0 | |
14.12.23. | 21:00 | Olympiacos | - | FK Bačka Topola | 5 : 2 |
Grupa B
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 21:00 | Ajax | - | Marseille | 3 : 3 | |
21.09.23. | 21:00 | B&H Albion | - | AEK | 2 : 3 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 18:45 | Marseille | - | B&H Albion | 2 : 2 | |
05.10.23. | 18:45 | AEK | - | Ajax | 1 : 1 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 21:00 | B&H Albion | - | Ajax | 2 : 0 | |
26.10.23. | 18:45 | Marseille | - | AEK | 3 : 1 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 21:00 | AEK | - | Marseille | 0 : 2 | |
09.11.23. | 18:45 | Ajax | - | B&H Albion | 0 : 2 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 18:45 | AEK | - | B&H Albion | 0 : 1 | |
30.11.23. | 21:00 | Marseille | - | Ajax | 4 : 3 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 21:00 | Ajax | - | AEK | 3 : 1 | |
14.12.23. | 21:00 | B&H Albion | - | Marseille | 1 : 0 |
Grupa C
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 21:00 | Sparta Prag | - | Aris | 3 : 2 | |
21.09.23. | 21:00 | Rangers | - | Betis | 1 : 0 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 18:45 | Betis | - | Sparta Prag | 2 : 1 | |
05.10.23. | 18:45 | Aris | - | Rangers | 2 : 1 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 18:45 | Sparta Prag | - | Rangers | 0 : 0 | |
26.10.23. | 18:45 | Aris | - | Betis | 0 : 1 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 21:00 | Rangers | - | Sparta Prag | 2 : 1 | |
09.11.23. | 21:00 | Betis | - | Aris | 4 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 18:45 | Sparta Prag | - | Betis | 1 : 0 | |
30.11.23. | 21:00 | Rangers | - | Aris | 1 : 1 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 21:00 | Betis | - | Rangers | 2 : 3 | |
14.12.23. | 21:00 | Aris | - | Sparta Prag | 1 : 3 |
Grupa D
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 21:00 | Sturm Graz | - | Sporting | 1 : 2 | |
21.09.23. | 21:00 | Atalanta | - | Rakow Czestochowa | 2 : 0 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 18:45 | Sporting | - | Atalanta | 1 : 2 | |
05.10.23. | 18:45 | Rakow Czestochowa | - | Sturm Graz | 0 : 1 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 18:45 | Sturm Graz | - | Atalanta | 2 : 2 | |
26.10.23. | 18:45 | Rakow Czestochowa | - | Sporting | 1 : 1 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 21:00 | Atalanta | - | Sturm Graz | 1 : 0 | |
09.11.23. | 21:00 | Sporting | - | Rakow Czestochowa | 2 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 18:45 | Atalanta | - | Sporting | 1 : 1 | |
30.11.23. | 18:45 | Sturm Graz | - | Rakow Czestochowa | 0 : 1 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 21:00 | Sporting | - | Sturm Graz | 3 : 0 | |
14.12.23. | 21:00 | Rakow Czestochowa | - | Atalanta | 0 : 4 |
Grupa E
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 18:45 | Saint-Gilloise | - | Toulouse | 1 : 1 | |
21.09.23. | 18:45 | LASK | - | Liverpool | 1 : 3 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 21:00 | Liverpool | - | Saint-Gilloise | 2 : 0 | |
05.10.23. | 21:00 | Toulouse | - | LASK | 1 : 0 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 21:00 | Saint-Gilloise | - | LASK | 2 : 1 | |
26.10.23. | 21:00 | Liverpool | - | Toulouse | 5 : 1 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 18:45 | Toulouse | - | Liverpool | 3 : 2 | |
09.11.23. | 18:45 | LASK | - | Saint-Gilloise | 3 : 0 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 21:00 | Liverpool | - | LASK | 4 : 0 | |
30.11.23. | 21:00 | Toulouse | - | Saint-Gilloise | 0 : 0 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 18:45 | Saint-Gilloise | - | Liverpool | 2 : 1 | |
14.12.23. | 18:45 | LASK | - | Toulouse | 1 : 2 |
Grupa F
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 18:45 | Panathinaikos | - | Villarreal | 2 : 0 | |
21.09.23. | 18:45 | Rennes | - | Maccabi Haifa | 3 : 0 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 21:00 | Villarreal | - | Rennes | 1 : 0 | |
05.10.23. | 21:00 | Maccabi Haifa | - | Panathinaikos | 0 : 0 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06.12.23. | 21:00 | Villarreal | - | Maccabi Haifa | 0 : 0 | |
26.10.23. | 21:00 | Panathinaikos | - | Rennes | 1 : 2 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 18:45 | Maccabi Haifa | - | Villarreal | 1 : 2 | |
09.11.23. | 18:45 | Rennes | - | Panathinaikos | 3 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 18:45 | Maccabi Haifa | - | Rennes | 0 : 3 | |
30.11.23. | 21:00 | Villarreal | - | Panathinaikos | 3 : 2 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 18:45 | Rennes | - | Villarreal | 2 : 3 | |
14.12.23. | 18:45 | Panathinaikos | - | Maccabi Haifa | 1 : 2 |
Grupa G
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 18:45 | Servette | - | Slavia Prag | 0 : 2 | |
21.09.23. | 18:45 | Sheriff | - | Roma | 1 : 2 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 21:00 | Roma | - | Servette | 4 : 0 | |
05.10.23. | 21:00 | Slavia Prag | - | Sheriff | 6 : 0 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 21:00 | Sheriff | - | Servette | 1 : 1 | |
26.10.23. | 21:00 | Roma | - | Slavia Prag | 2 : 0 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 18:45 | Slavia Prag | - | Roma | 2 : 0 | |
09.11.23. | 18:45 | Servette | - | Sheriff | 2 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 21:00 | Servette | - | Roma | 1 : 1 | |
30.11.23. | 21:00 | Sheriff | - | Slavia Prag | 2 : 3 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 18:45 | Roma | - | Sheriff | 3 : 0 | |
14.12.23. | 18:45 | Slavia Prag | - | Servette | 4 : 0 |
Grupa H
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.09.23. | 18:45 | Leverkusen | - | Hacken | 4 : 0 | |
21.09.23. | 18:45 | Qarabag | - | Molde | 1 : 0 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.10.23. | 21:00 | Hacken | - | Qarabag | 0 : 1 | |
05.10.23. | 21:00 | Molde | - | Leverkusen | 1 : 2 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.10.23. | 18:45 | Molde | - | Hacken | 5 : 1 | |
26.10.23. | 21:00 | Leverkusen | - | Qarabag | 5 : 1 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
09.11.23. | 21:00 | Hacken | - | Molde | 1 : 3 | |
09.11.23. | 18:45 | Qarabag | - | Leverkusen | 0 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30.11.23. | 21:00 | Molde | - | Qarabag | 2 : 2 | |
30.11.23. | 21:00 | Hacken | - | Leverkusen | 0 : 2 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
14.12.23. | 18:45 | Leverkusen | - | Molde | 5 : 1 | |
14.12.23. | 18:45 | Qarabag | - | Hacken | 2 : 1 |
Liga Evrope
1/16 finale
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
15.02.24. | 18:45 | Feyenoord | - | Roma | 1 : 1 | |
15.02.24. | 18:45 | Shakhtar | - | Marseille | 2 : 2 | |
15.02.24. | 18:45 | Galatasaray | - | Sparta Prag | 3 : 2 | |
15.02.24. | 18:45 | Y. Boys | - | Sporting | 1 : 3 | |
15.02.24. | 21:00 | Milan | - | Rennes | 3 : 0 | |
15.02.24. | 21:00 | Braga | - | Qarabag | 2 : 4 | |
15.02.24. | 21:00 | Benfica | - | Toulouse | 2 : 1 | |
15.02.24. | 21:00 | Lens | - | Freiburg | 0 : 0 | |
22.02.24. | 18:45 | Rennes | - | Milan | 3 : 2 | |
22.02.24. | 18:45 | Toulouse | - | Benfica | 0 : 0 | |
22.02.24. | 18:45 | Qarabag | - | Braga | 0 : 2 | |
22.02.24. | 18:45 | Freiburg | - | Lens | 2 : 2 | |
22.02.24. | 21:00 | Roma | - | Feyenoord | 1 : 1 | |
22.02.24. | 21:00 | Sparta Prag | - | Galatasaray | 4 : 1 | |
22.02.24. | 21:00 | Marseille | - | Shakhtar | 3 : 1 | |
22.02.24. | 21:00 | Sporting | - | Y. Boys | 1 : 1 |
1/8 finale
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06.03.24. | 18:45 | Sporting | - | Atalanta | 1 : 1 | |
07.03.24. | 18:45 | Qarabag | - | Leverkusen | 2 : 2 | |
07.03.24. | 18:45 | Roma | - | B&H Albion | 4 : 0 | |
07.03.24. | 18:45 | Sparta Prag | - | Liverpool | 1 : 5 | |
07.03.24. | 21:00 | Freiburg | - | West Ham | 1 : 0 | |
07.03.24. | 21:00 | Benfica | - | Rangers | 2 : 2 | |
07.03.24. | 21:00 | Marseille | - | Villarreal | 4 : 0 | |
07.03.24. | 21:00 | Milan | - | Slavia Prag | 4 : 2 | |
14.03.24. | 18:45 | Slavia Prag | - | Milan | 1 : 3 | |
14.03.24. | 18:45 | Rangers | - | Benfica | 0 : 1 | |
14.03.24. | 18:45 | West Ham | - | Freiburg | 5 : 0 | |
14.03.24. | 18:45 | Villarreal | - | Marseille | 3 : 1 | |
14.03.24. | 21:00 | Atalanta | - | Sporting | 2 : 1 | |
14.03.24. | 21:00 | B&H Albion | - | Roma | 1 : 0 | |
14.03.24. | 21:00 | Leverkusen | - | Qarabag | 3 : 2 | |
14.03.24. | 21:00 | Liverpool | - | Sparta Prag | 6 : 1 |
1/4 finale
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
11.04.24. | 21:00 | Milan | - | Roma | 0 : 1 | |
11.04.24. | 21:00 | Liverpool | - | Atalanta | 0 : 3 | |
11.04.24. | 21:00 | Benfica | - | Marseille | 2 : 1 | |
11.04.24. | 21:00 | Leverkusen | - | West Ham | 2 : 0 | |
18.04.24. | 21:00 | Roma | - | Milan | 2 : 1 | |
18.04.24. | 21:00 | West Ham | - | Leverkusen | 1 : 1 | |
18.04.24. | 21:00 | Marseille | - | Benfica | 1 : 0 | |
18.04.24. | 21:00 | Atalanta | - | Liverpool | 0 : 1 |
1/2 finale
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02.05.24. | 21:00 | Roma | - | Leverkusen | 0 : 2 | |
02.05.24. | 21:00 | Marseille | - | Atalanta | 1 : 1 | |
09.05.24. | 21:00 | Leverkusen | - | Roma | - : - | |
09.05.24. | 21:00 | Atalanta | - | Marseille | - : - |