Partizan nastavio veliku krizu rezultata, TSC i Dudićev Radnički odigrali sjajan meč

Super liga Srbije

Samir Mlaćo

U Super ligi Srbije danas se igraju susreti 34. kola.

U play off-u je veoma zanimljivo, a već je poznato da je novi prvak FK Crvena zvezda.

Partizan i TSC vode bitku za drugo mjesto, a u borbi za Evropu su i Radnički, Čukarički, Vojvodina...

Partizan je danas gostovao kod Napredka iz Kruševca i upisao tek remi (3:3), te nastavio veliku krizu rezultata.

Napredak je bio bez ambicija, bar rezultatski, ali je odigrao sjajan meč. Partizan je poveo pogotkom Filipovića u šestoj minuti, a preokret su do kraja prvog dijela kreirali Majdevac i Bastajić.

U nastavku, tačnije u 51. minuti drugi pogodak Majdevca i to je 3:1. Nije se Partizan predavao, pa Janković pogađa u 80. minuti za 3:2, dok Zahid u 89. na asistenciju Baždara vraća stvari na početak.

Nije više bilo uzbuđenja, pa u Partizanu na kraju mogu biti zadovoljni bodom, a sada imaju samo dva boda prednosti nad TSC-om u borbi za drugo mjesto.

Sjajan meč odigrali su TSC Bačka Topola i kragujevački Radnički bh. trenera Feđe Dudića.

TSC je na kraju slavio 4:3 u efikasnom meču sa velikim brojem prilika.

Radnički je bolje otvorio meč, ali onda TSC postiže čak tri pogotka za desetak minuta. Jovanović pogađa u šestoj minuti, za 1:0, Đakovac u desetoj minuti za 2:0, a u 15. minuti je pisalo 3:0. Strijelac je bio Stojić.

Gostima je prijetila kanonada, domaći su sve žestoko kažnjavali, dok se Radnički mučio u realizaciji.

U 44. minuti imali su i jedanaesterac, no Vidosavljević je pogodio stativu.

Dudić je mijenjao na poluvremenu, Radnički zaigrao mnogo bolje u drugom dijelu, ali opet se mučio u završnom dijelu.

TSC je kažnjavao sve, pa je u 56. minuti Đakovac sa 11 metara pogodio za 4:0.

Deset minuta kasnije Sahli pogađa za 4:1, a u 78. minuti Stojić trese vlastitu mrežu i to je 4:2.

Imao je Radnički nakon toga još jednu veliku šansu, a onda u prvoj minuti sudijske nadoknade Bukumira pogađa za 4:3.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Ostalo je 4:3, a u Radničkom imaju za čime da žale. TSC nastavlja kao i i Radnički borbu za Evropu, a u narednom kolu Dudićevi izabranici gostuju kod prvaka Crvene zvezde.

Od 18 sati počeo je duel Vojvodine i Čukaričkog, dok od 18:30 sati u Lučanima igraju Mladost i Crvena zvezda.