Remi Mladosti i Travnika u Bijeljini

Bez golova

Nogometaši Mladosti i Travnika odigrali su bez golova utakmicu 10. kola BHT Premijer lige BiH.

Mladost je u Bijeljini na kišom natopljenom terenu ugostila Travnik i uspjela doći do šestog remija ove sezone, odnono izbjeći četvrti poraz, a ostati na jednoj pobjedi.

Domaćin je u prvom dijelu bio nešto bolji, a već u osmoj minuti prijeti je Kostić, no njegov udarac odbranio je Bukvić, U 11. minuti ponovo Bukvić spašava Vezire.

Dobru šansu za Mladost imao je Komarčević u 20. minuti, no pucao je malo pored gostujućeg gola. Napadi Mladosti nastavljeni su do kraja poluvremena, ali mreža Bukvića ostala je netaknuta.

U nastavku Travničani uspostavljaju incijativu, stvaraju i nekoliko prilika, ali ostaje 0:0.