Mladost je pronašla u šestom kolu prvu 'žrtvu' za bodove

U Tešnju razočarenje, navijači ogorčeni na čelnike kluba

U posljednjem meču 6. kola Prve lige FBiH snage su u Tešnju odmjerili TOŠK i Mladost Doboj Kakanj.

Oba tima će sigurno voditi bitku za opstanak, a na kraju je završilo 2:0 za goste.

Nakon prvog poluvremena nismo vidjeli pogodaka, čak ni pravu priliku, pa je publika sa pravom mogla konstatovati da su samo 'izgubili' 45 minuta.

U nastavku prvi do vodstva dolaze gosti.

Dževad Sijamija je u 49. minuti matirao domaće golmana i gosti su mogli da slave.

Tek tada je bilo jasno da se moraju 'probuditi' i domaćini.

Marmat je zaprijetio za TOŠK, ali nije bilo opasnosti po golmana Mušiju.

U 75. minuti Helja je pogodio za 0:2 i sve je bilo riješeno.

Mladost je došla do prvih bodova ove sezone, tačnije ima tri boda, jedan manje od TOŠK-a koji je u teškoj situaciji, a sve su rekli i navijači koji su prije kraja napustili stadion uz teške riječi prema igračima, treneru Beganoviću i Upravi kluba.

Zanimljivo da TOŠK iz dana u dan predstavlja nova imena, a rezultati su užasni. Jedna pobjeda u šest kola je nešto što niko nije očekivao.

Da li će Elvedin Beganović postati bivši, a Uprava TOŠK-a odgovoriti navijačima za užasan start u sezonu, ostaje da se vidi u narednim danima.

U narednom kolu Mladost dočekuje Simm Bau koji također igra veoma loše ove sezone, a TOŠK ide na megdan Goraždu koje je hit sezone i zauzima visoko treće mjesto.