EURO 2024 iz minute u minut: Englezi golom Bellinghama vode nakon prvih 45 minuta

Danas na programu tri meča

Uživo

SportSport.ba

Poštovani čitaoci SportSporta, u ovom članku od 14. juna do 14. jula uživo pratite sva najbitnija dešavanja iz Njemačke gdje se u pomenutom periodu igra 17. Evropsko prvenstvu u fudbalu!

Ključni događaj

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 21:58

Suze Kostića u samoj završnici poluvremena

Ostao je reprezentativac Srbije Kostić ležati na travi, te nije mogao nastaviti utakmicu.

Na kraju je u suzama napustio teren.

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 21:50

Prvo poluvrijeme pripalo Engleskoj

Pripalo je prvo poluvrijeme Englezima koji nakon prvih 45 minuta igre imaju prednost od 1:0.

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 21:15

Bellingham pogodio za vodstvo Engleske

Ispao je Kostić, Saka je sjajno centrirao, a Bellingham se sjajno snašao i matirao golmana Srbije. E ovo su problemi za Srbiju koja se više ne može braniti sa 10 igrača kao što je to bilo u prvih desetak minuta.

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 21:02

Počela utakmica između Engleske i Srbije

Utakmica u kojoj su Englezi veliki favoriti je počela. Prvi sa centra krenuli su reprezentativci Engleske.

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 20:06

Poznati sastavi za utakmicu između Engleske i Srbije

Srbija: Rajković - Milenković, Veljković, Pavlović - Živković, Lukić, Milinković-Savić, Gudelj, Kostić - Vlahović, Mitrović

Engleska: Pickford, Walker, Stones, Guehi, Trippier, Aleksander-Arnold, Rice, Saka, Bellingham, Foden i Kane

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 19:36

Zaslužili su - Slovenija stigla do poravnanja

Slovenija je imala nekoliko prilika, ali lopta jednostavno nije htjela u gol.

Ipak, uspjeli su u 77. minuti doći do poravnanja sjajnim golom Janže.

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 18:40

"Procurio" sastav Engleza za utakmicu protiv Srbije - Southgate im sprema pravi pakao

Jasno je da su Englezi favoriti na večerašnjem susretu protiv Srbije, ali mnogi smatraju da se Srbi mogu nositi sa svojim večerašnjim protivnicima.

Pitanje je šta će svi ti ljudi reći nakon što vide sastav Engleza.

Posljednja korekcija 16.06.2024 u 18:42
prije 1 sedmica 16.06.2024 u 18:33

Neredi među navijačima Srbije

Dosta je nereda u Gelsenkirchenu pred početak utakmice Srbije i Engleske. Tuča za tučom se vežu. Tu su i Albanci.

prije 1 sedmica 16.06.2024 u 18:18