Prva liga FBiH, 14. kolo

Rapsodija Radnika, Gradina bolja od Čelika, gostujuća "trica" za Gornji Rahić

Haris Zilić

Uzbudljivo je bilo u mečevima 14. kola Prve lige FBiH odigranim u subotu u popodnevnm terminu, a u ovom izvještaju donosimo tri duela.

Zanimljivo je bilo u Srebreniku gdje je Gradina dočekala Čelik i na kraju slavila sa 1:0.

Gol odluke za Gradinu postigao je Berbić iz penala u 74. minuti susreta. Utakmica je bila veoma borbena na kraju je pgoodak presudio.

Radnik je bio danas raspucan u Hadžićima i deklasirao je Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Domaćini su slavili sa 5:0 uz dva gola Bešića i hat-trick Aalagića i tako odigrali najbolju utakmicu u sezoni.

Gornji Rahić je stigao do velike pobjede u gostima protiv Zvijezde rezultatom 0:2, a golove su postigli Fačić u 82. minuti susreta i Čaušević u prvoj minuti sudijske nadoknade vremena.